Nie ma nic bardziej korzystnego od doskonałego samopoczucia każdego dnia. Sprawdź, jak wygląda Twój rozkład dnia i czy możesz coś w nim zmienić, żeby uzyskać pełnię znakomicie spełnionego obowiązku i czasu na przyjemność. Carpe diem to kwintesencja najlepszego samopoczucia. Pamiętaj, że życie składa się z pracy oraz przyjemności, stąd aby spełnić się na wszystkich polach, musisz znaleźć balans pomiędzy tym, co musisz, a tym co chcesz.

Drobne przyjemności

Pamiętaj, że nic tak nie uprzyjemnia życia i zbawiennie wpływa na poprawę samopoczucia jak serwowanie sobie drobnych przyjemności. Na pewno należy do nich chwila poświęcona zakupom, wizyta w kawiarni z przyjaciółką oraz chociażby relaksujący wieczór w wannie lub przed ulubionym serialem. To wszystko ma duży wpływ na zmianę nawet najbardziej ponurego nastroju oraz poprawę samopoczucia. Możesz być pewna, że chandra ucieknie od Ciebie najszybciej, jak to możliwe.

Krótki urlop

Jeżeli chcesz szybko poprawić sobie samopoczucie, wybierz krótkie odprężenie weekendowe poza miastem. W chwili obecnej istnieją możliwości szybkich wypadów do SPA na dzień lub dwa, które od razu poprawią Twoje samopoczucie, o wpływie na urodę nie wspominając. To także znakomita okazja na spotkanie dawno nie widzianych przyjaciół, których możesz zabrać ze sobą. Na pewno od razu zyskasz idealny humor i poprawę nawet najbardziej złego samopoczucia.